myfavori.com’dan yaptığınız alışverişlerde siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile teslimat adresinize gönderilmektedir. Siparişinizin durumunu, sipariş takibi bölümünden inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgi mesajı tarafınıza otomatik gönderilmektedir. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi Saat 12 ‘ye kadar , Pazar, resmi tatil ve bayram günlerini takip eden 1. iş günü içinde  teslim edilmekte olup, Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.


     Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmazsa iletişim formu’nu kullanarak veya 0 553 062 31 11 Müşteri Hizmetleri  bizimle iletişim kurabilirsiniz.

     Ödemeniz onaylandıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra aynı gün içinde yapılmaktadır. Hazırlık safhasının, bu süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bilgilendirilirsiniz.

     Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi myfavori.com’a geri getirecektir.myfavori.com Kargo Gönderi Zamanları : 17:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

:17:00'dan sonra verilen siparişler 1 sonraki iş gününde kargoya verilmektedir.