Kredi Kartı Güvenliği ve Gizlilik

Sitemizi kullanırken vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ( Teslimat / Fatura Adresi, Tel Numaraları Vs.. ) Başka kurum ve Kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Bizim için müşterilerimizin gizliliği her seyden daha çok önemlidir.

3D Secure Güvenliği ?

Sitemizde alışveriş yaparken 3D Secure Sistemi kullanılmaktadır.

3D Secure sistemi ile ödeme yaptığınızda , sanal ödeme işlemi gerçekleşirken banka tarafından kart sahibine sadece kendisini bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. 

Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanmasını engellemektedir.

myfavori.com'dan ilk defa sipariş veren müşterilerimizin , siparişlerinin teslimat aşamasına gelebilmesi için finansal bilgilerinin banka tarafından onaylanması gerekmektedir. Gerektiği durumlarda bilgilerin kontrolü için kredi kart sahibi müşteriler ile irtibata geçilmektedir.

Sitemizde 256 bit SSL Güvenlik protokolü kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler sitemizden bağımsız olarak 256 bit SSL protokolü ile şifrenelip ilgili bankaya ulaşmaktadır.

Kartla ilgili hiç bir bilgi myfavori.com sitesi tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilemediğinden , üçüncü sahısların bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.